úvodní stránka
KATALOG

 
Vzduchotechnické prvky potrubí

Provozně šetrné ventilátory a rekuperační jednotky

Zažízení pro větrání restaurací a barů

Rekuperační jednotky


Vysoce účinné rekuperační jednotky s deskovými i rotačními výměníky tepla, či chladu. Kompaktní rekuperační jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Vynikající technické vlastnosti materiálů a komponentů zajišťují dlouhou životnost zařízení. Větrání všude tam, kde je nutno znehodnocený vzduch nahradit vzduchem čerstvým.
Větrací jednotky patřící k systémům rekuperace tepla s nejvyššími užitnými vlastnostmi. Je možno je doplnit externím elektrickým nebo teplovodním ohřevem a obtokem vzduchu. Externí regulace výkonu umožňuje nezávislý chod přívodního i odtahového ventilátoru.

    


Nástěnné rekuperační jednotky


Vysoce účinné rekuperační jednotky pro využití tepla, či chladu. Kompaktní jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Vynikající technické vlastnosti materiálů.


                                                                

Křížové rekuperační jednotky


Rekuperační zařízení, která slouží všude tam, kde přirozené větrání není schopno zajistit vhodné prostředí pro pobyt lidí. Tato technologicky jedinečná zařízení srekuperační vložkou s účinností až 90% se využívají tam, kde je nutno odsávat znečištěný, vlhký, případně jinak znehodnocený vzduch a nahradit ho vzduchem čerstvým.


  
 
2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist