úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+


Vzduchotechnika od nás to jsou adiabatické chladící jednotky, vzduchotechnické jednotky, rekuperační jednotky, klimatizační zařízení i teplovzdušné ohřívače. V oboru vzduchotechnika dodáváme a realizujeme chlazení, větrání, rekuperace, teplovzdušné vytápění a klimatizace.

V nabídce eshopu naleznete také široký sortiment ventilátorů s regulovatelným výkonem, nízkou spotřebou a dlouhou životností. Mezi nabízenými produkty naleznete distribuční a odsávací ventilátory, axiální ventilátory, střešní, požární a radiální ventilátory, potrubní a odtahové ventilátory a další průmyslové ventilátory.

Návrhy a projekty připravujeme a zpracováváme pro úpravy vnitřního prostředí obytných i komerčních staveb nebo veřejných objektů. Jedná se o zpracování technické dokumentace větrání, teplovzdušného vytápění a chlazení. Součástí je i veškerá poradenská činnost v oboru.

Instalace a servis

Instalaci a servis provádíme jako celek dodávky vzduchotechniky s montáží včetně zprovoznění a následného vyhodnocení zkušebního provozu. Instalace vybraných výrobků, zařízení a jejich příslušenství, včetně regulace, vykazují vysokou úroveň provedení, jak z hlediska výkonu, tak i jeho kvality. Nedílnou součástí je i záruční a pozáruční servis.

Dodávka a distribuce

Dodávka a distribuce je zajišťována dopravci přímo k objednateli. Výrobky vzduchotechniky se vyznačují vysokou účinností a provozní spolehlivostí s uplatněním moderních technologií a efektivního využití vložené energie. Vynikající technické vlastnosti materiálů a komponentů výrobků a zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení zajišťují jejich dlouhodobou životnost a spolehlivost

Technické poradenství

Naši zákazníci mají často mnoho dotazů k nabízeným produktů před vlastním nákupem. Proto poskytujeme i technické poradenství a připravili jsme pro Vás sekci dotazů a odpovědí ohledně nabízených produktů a jejich montáže. Pokud zde odpověď na Váš dotaz nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat.

Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Zelená úsporám
 Nová registrace RIRS 350 PE EKO 3.0 do Zelená úsporám- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist