úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Instalace teplovodního ohřívače jako protimrazové ochrany


Pokud větrání má pracovat za každých podmínek potom se standardně osazuje elektrický ohřívač na přívodu čerstvého vzduchu větracího zařízení - rekuperační jednotky. Toto řešení nabízí běžně velmi jednoduchou regulaci dle teploty odváděného vzduchu z rekuperační jednotky. Je to jednoduché a efektivní , nicméně ne vždy zcela nejúčinnější. Pokud má rekuperační jednotka vysokou účinnost potom jsou ohřívače vzduchu obvykle potřeba pouze pokud teplota venkovního vzduchu klesne po nulu. Ale protože velikost ohřívače je navržen pro velmi extrémní podmínky, v mnoha případech elektrický ohřívač přehřívat čerstvý vzduch a tím se snižuje výkonný potenciál vlastní rekuperační jednotky.
Velmi jednoduchou alternativou může být instalace teplovodního potrubního ohřívače v odpadním vzduchu vracejícím se do jednotky. Zvýšení teplotního rozdílu mezi vracejícím se vzduchem a čerstvým nasávaným má stejný efekt protimrazové ochrany, ale oba potenciály energie ve vracejícím se vzduchu doplněné teplovodním ohřívačem mohou být získány zpět. Toto řešení zvýšuje energetickou účinnost především během přechodného období. Navíc vodní ohřívač je osazen v proudu teplého vzduchu a nehrozí jeho zamrznutí.

Instalace teplovodního ohřívače jako protimrazové ochrany

Instalace teplovodního ohřívače jako protimrazové ochrany
Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Zelená úsporám
 Nová registrace RIRS 350 PE EKO 3.0 do Zelená úsporám- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist