úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Mimořádná nabídka
Facebook Google+

4 way plenum chamber Distribuční hlavice  • DISTRIBUČNÍ ELEMENT
Počet ks Cena za ks
(bez DPH)
Cena za ks
(včetně DPH)
Objednací
množství
-
- - poptávka
Příslušenství
Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Ke stažení:

Soubory označené * jsou k dispozici pouze pro registrované uživatele.

Použití:
Osmicestná distribuční hlavice je velmi efektivní zařízení pro rozložení širokého distribučního proudu vzduchu v mnoha typech průmyslových a komerčních aplikacích.

8 jednoduchých výkyvných žaluzií je upevněno v podtlakově formované ABS plastové komoře.

Provedení:

Instalace:
Distribuční hlavice potřebuje pevné uchycení k 1100mm napříč plochému osmiúhelníkovému rovnému plechu nebo osmistrannému potrubí. Doporučená tloušťka materiálu je minimálně 2mm tak aby se zabránilo jakémukoliv kroucení nebo chvění způsobující selhání distribuce.

Hlavice by měla být uchycena k plechu nebo k potrubí minimálně 16 úchyty. Každý uchy by měl mít minimálně styčnou plochu o průměru 10mm, např. samořezné škouby s 10mm podložkou.

Při montáži s prodlužovacím potrubím, případně při připojení na venkovní nástřešní jednotku je vhodné ještě použít doplňkové podepření uchycení hlavice pro zachycení případných výkyvů způsobených např. vysokou rychlostí větru.


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist