úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Řízené centrální větrání RD


Moderní domy jsou energeticky úsporné, ale téměř neprodyšné. Výsledkem je špatná kvalita vzduchu uvnitř objektu. Přímým důsledkem nedostatečného větrání je vyšší vlhkost, která může způsobit i plíseň poškozující vlastní stavební materiály, ale především zdraví obyvatel domu. Technické řešení tohoto každodenního problému spočívá ve využití větracích zařízení. Nabízíme odvětrání za použití buď lokálního nebo centrálního odsávacího ventilátoru, vhánění vzduchu do budovy pomocí přívodní větrací jednotky nebo vhánění vzduchu dovnitř a odsávání vzduchu ven rekuperační jednotkou.
Přetlaková větrací jednotka zásobuje rodinný dům filtrovaným a ohřívaným vzduchem,

který se přivádí do tzv. centrálního bodu domu. Tím bývá nejčastěji vstupní hala, chodba nebo schodiště. Tento vzduch však musí někudy uniknout ven. Moderní rodinný dům má několik takových únikových míst, většinou kolem kuchyňských a koupelnových odsávacích ventilátorů.
Rekuperační jednotka používá rozvodný systém k dodávání čerstvého vzduchu přímo do

obytných místností a odvádění vlhkého vzduchu z místností jako jsou např. kuchyně a koupelny. Současně je temperování dodávaného vzduchu dosahováno použitím velké části energie z odsávaného vzduchu.

Řízení uvedených systémů zajišťuje bezdrátový modul Synco living určený především pro rodinné domky, byty nebo kanceláře. Kromě regulace vytápění, chlazení a přípravy teplé vody umožňuje ovládat centrální ventilační jednotky, klimatizační jednotky a navíc řídit také osvětlení, rolety a žaluzie.
Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Zelená úsporám
 Nová registrace RIRS 350 PE EKO 3.0 do Zelená úsporám- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist