úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Air Blaster - OEM ventilátory


Air Blaster Ventilátory speciální - max. 80 m³/h, bezpečné napájecí napětí 12V / 50Hz (montáž nad sprchu, zóna 1), radiální.
AirBlaster je základem patentovaného systému ClimaSeat který je využíván v automobilovém průmyslu, kde vzduch je odsáván z povrchu sedadla kde dochází ke kumulaci tepla předaného tělem a zvyšuje komfort pasažérů. ClimaSeat zajišťuje plynulé proudění vlhkého a teplého vzduchu čalouněním sedadel. Efekt je především v tom, že umožňuje udržet stejnou teplotu celého těla aniž by bylo nutno větrat a přechlazovat celý prostor vozidla, tak aby se kompenzoval dlouhodobý styk povrhu těla s povrchem sedadla.
ClimaSeat princip může být použit v různých variantách odlišných typů sedadel.
Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Obrázek Název Max. množství (m³/h) Napětí (V) Počet ks Cena za ks
(bez DPH)
Termín Objednací množství
Air Blaster Ventilátor - radiální, bezpečné napájecí napětí 12V / 50Hz (montáž nad sprchu, zóna 1) Air Blaster Ventilátor - radiální, bezpečné napájecí napětí 12V / 50Hz (montáž nad sprchu, zóna 1) 12 -
- na dotaz poptávka Příslušenství

 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist