úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Copyright a právní podmínky používání stránek


Použití dokumentů
Rozsah odpovědnosti
Omezení odpovědnosti
Obchodní smlouvy
Software
Ochranné známky
Odkazy na stránky třetích stran
Propagační a časově omezené prodejní akce


Použití dokumentů

Souhlas s používáním jakýchkoliv textových informací, případně kompletních dokumentů (projektová dokumentace, případové studie, tiskové zprávy a další textové informace) z tohoto virtuálního www serveru (dále označovaný jen jako "server, web, www stránky") uděluje SORKE,spol. s r.o. pouze za předpokladu, že:

  1. na veškerých použitých kopiích bude uvedeno níže uvedené prohlášení o ochraně autorských práv a o tomto souhlase
  2. dokumenty z tohoto webu budou použity pouze pro informační a nekomerční účely, dokumenty lze použít případně pro osobní účely
  3. dokumenty nebudou kopírovány ani umístěny na žádný jiný server nebo počítač připojený do sítě Internet nebo do firemní počítačové sítě
  4. dokumenty z tohoto webu nebudou převedeny na jiná volně šířitelná media a nebudou zveřejněny v žádných jiných "klasických" médiích
  5. v dokumentech nebudou provedeny žádné změny a úpravy
  6. použití informací a dokumentů za jakýmkoliv neoprávněným účelem je ze zákona výslovně zakázáno, takové jednání může mít za následek závažné občanskoprávní a trestněprávní postihy, pachatelé budou stíháni v maximálním možném rozsahu
Výše uvedené dokumenty a podmínky nezahrnují grafický design nebo rozvržení těchto webových stránek. Prvky této webové prezentace jsou chráněny autorským zákonem a nesmí být kopírovány nebo napodobovány jako celek ani jako části. Žádné logotypy, grafické a zvukové soubory ani obrazové prvky z této www prezentace nesmí být kopírovány bez výslovného souhlasu společnosti SORKE,spol. s r.o.

Rozsah odpovědnosti

Přestože je základní snahou společnosti SORKE,spol. s r.o. zveřejňovat na těchto webových stránkách vždy přesné a aktuální informace, neposkytuje SORKE,spol. s r.o. záruky týkající se jejich aktuálnosti. SORKE,spol. s r.o. nenese žádnou odpovědnost vůči klientovi či návštěvníkovi stránek za jakékoliv překlepy, gramatické chyby nebo jiná opomenutí v obsahu této stránky. V případě uvedení nesprávné ceny nebo informace u některého z výrobků z důvodu překlepu nebo jinou chybou, SORKE,spol. s r.o. si vyhrazuje právo odmítnout nebo zrušit jakékoliv objednávky takového nesprávně uvedeného produktu.

Omezení odpovědnosti

SORKE,spol. s r.o. a/nebo její jednotliví dodavatelé nezaručují vhodnost informací obsažených na těchto www stránkách a v dokumentech či souvisejících grafických zobrazeních a/anebo softwaru publikovaném na webu na jakýkoliv účel. Všechny takové dokumenty a související grafické zobrazení jsou poskytovány jak stojí a leží bez jakékoliv záruky a mohou být bez upozornění změněny. Jakékoliv riziko spojené s jejich používáním nese příjemce. V žádném případě SORKE,spol. s r.o. a/nebo jeho jednotliví dodavatelé nejsou odpovědni za škody ani za jejich náhrady.

Obchodní smlouvy

Uzavírání smluv s kupujícím podle obchodního nebo občanského zákoníku (obchodní smlouvy) na nákup zboží prostřednictvím těchto www stránek se uplatňují pravidla podle těchto zákoníku, případně doplněná o Všeobecné obchodní podmínky SORKE,spol. s r.o..

Software

Jakýkoliv software, který je k dispozici ke stažení z webu je autorským dílem společnosti SORKE,spol. s r.o. a/nebo jejích dodavatelů. Použití softwaru se řídí podmínkami licenční smlouvy pro koncové uživatele, pokud taková existuje, která je připojená k softwaru nebo je jeho součástí (dále označovaná jen jako "Licenční smlouva"). Koncový uživatel nebude moci nainstalovat software, ke kterému je připojena Licenční smlouva nebo je jeho součástí, bez toho, aby nejprve souhlasil s jejími smluvními podmínkami.

Ochranné známky

SORKE,spol. s r.o. a/nebo zde uvedené názvy produktů a společností mohou být nebo jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Odkazy na stránky třetích stran

Společnost SORKE,spol. s r.o. přiměřeně prohlíží odkazované stránky, v žádném rozsahu ale neodpovídá za obsah těchto stránek třetích subjektů nebo jakéhokoliv odkazu uvedeného na takových stránkách. Společnost SORKE,spol. s r.o. vám umožňuje propojení se stránkami třetích subjektů pouze pro vaše pohodlí. Zařazení takového odkazu neznamená souhlas společnosti SORKE,spol. s r.o. s obsahem této stránky.

Propagační a časově omezené prodejní akce

Všechny časově omezené prodejní akce jsou podmíněné dostupností zboží a jejich skladovými zásobami. SORKE,spol. s r.o. si vyhrazuje právo jakékoliv změny, úpravy nebo zrušení takových akcí kdykoliv a bez předchozího upozornění.

2010 SORKE, spol.s r.o.

Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist