úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Profil společnosti


Společnost SORKE,spol. s r.o. Pardubice se specializuje na dodávky a montáž technických zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení.

Dodávky a realizace společnost SORKE s r.o. zajišťuje již od roku 1995 s cílem zaručit všem zákazníkům kvalitní obchodní služby. Naším záměrem je pochopit potřeby a v co nejširší míře je uspokojit v souladu s očekáváním zákazníků. Zaměřujeme se na technologie úprav prostředí efektivně využívající vloženou energii.

Služby a nabízené produkty splňují deklarované parametry, tak aby i v budoucnu fungovaly co nejlépe. Snažíme se na těchto stránkách - (viz. detail jednotlivých skupin výrobků) - popsat všechny důležité technické parametry a způsoby použití k usnadnění výběru toho nejvhodnějšího řešení. Naší záměrem je vždy služby a výrobek dodat včas s tím, že uváděné termíny jsou s časovou rezervou, také s příhlédnutím k dopravním nákladům a snaze o co nejpřijatelnější ceny.

Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist