úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Rekuperační jednotky


Vysoce účinné rekuperační jednotky s deskovými i rotačními výměníky tepla, či chladu. Kompaktní rekuperační jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Vynikající technické vlastnosti materiálů a komponentů zajišťují dlouhou životnost zařízení. Větrání všude tam, kde je nutno znehodnocený vzduch nahradit vzduchem čerstvým.
Větrací jednotky patřící k systémům rekuperace tepla s nejvyššími užitnými vlastnostmi. Je možno je doplnit externím elektrickým nebo teplovodním ohřevem a obtokem vzduchu. Externí regulace výkonu umožňuje nezávislý chod přívodního i odtahového ventilátoru.
           
                 


Nástěnné rekuperační jednotky


Vysoce účinné rekuperační jednotky pro využití tepla, či chladu. Kompaktní jednotky lokálního nebo centrálního provedení. Vynikající technické vlastnosti materiálů.

 


 

Křížové rekuperační jednotky


Rekuperační zařízení, která slouží všude tam, kde přirozené větrání není schopno zajistit vhodné prostředí pro pobyt lidí. Tato technologicky jedinečná zařízení s rekuperační vložkou s účinností až 90% se využívají tam, kde je nutno odsávat znečištěný, vlhký, případně jinak znehodnocený vzduch a nahradit ho vzduchem čerstvým.
 
 


Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist