úvodní stránka
KATALOG

 
FANWARE návrhový program
Mobilní chlazení
mezera20
Zažízení pro větrání restaurací a barů
Lokální rekuperační jednotky
mezera80
Facebook Google+

Ventilátory


Komerční, průmyslové i distribuční ventilátory s regulovatelným výkonem, nízkou spotřebou a dlouhou životností. Vyspělá aerodynamika s vysokou účinností a maximální výkonností umožňuje plné využít všech parametrů zařízení. Množství typů a provedení zaručují volbu vždy optimálního řešení distribuce vzduchu.
Ventilátory odsávací i průmyslové pro regulovaný odvod znehodnoceného vzduchu z obytných, komerčních i průmyslových budov. Diametrální ventilátory v provedení jednodstranném a oboustranném jsou určeny pro distribuci vzduchu topných, větracích či chladicích zařízení. 


Hlukově izolované a potrubní ventilátory


Ventilátory této skupiny různých velikostí a Ø od 450 do 1 250 mm, které jsou osazeny 2, 4, 6 a 8 pólovými jednofázovými a třífázovými motory. Průtok vzduchu od 270 m³/h až do 109 000 m³/h. Maximální pracovní teplota vzduchu (při trvalém provozu) 45°C u jednofázových, 50°C u třífázových, ale i 130 °C. Jsou navrženy jako potrubní ventilátory hlukově izolované určeny převážně pro všeobecné použití, větrání ve všech průmyslových odvětvích a v budovách, odtah kouře a nebo přívod čerstvého vzduchu do všech typů místností, budov a průmyslových hal.

       

Diametrální ventilátory


Diametrální ventilátory a radiální oběžná kola v provedení jednodstranném a oboustranném jsou určeny pro distribuci vzduchu topných, větracích či chladicích zařízení. Množství typů a velikostí oběžných kol, motorků a jejich kombinací umožňuje volbu vhodného řešení, jak z hlediska potřebného vzduchového výkonu, tak i požadovaného technického provedení.

     


Obsah košíku:
> zobrazit obsah
Přihlášení zákazníka:
 

> Nápověda k nákupu
> Nová registrace
> Zapomněl jsem heslo

Nejprodávanější
Aktuality | Novinky | Články
- informace GDPR SORKE
 INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

- Větrání ve školách
Větrání školních tříd významně ovlivňuje soustředění a zdraví žáků i učitelů.- Chlazení a větrání výrobní hal
Nástřešní adiabatické chladící a větrací jednotky

Chlazení a větrání výrobní haly


všechny aktuality | archiv aktualit


 
 

2010 © SORKE,spol. s r.o.
Některá jména, loga, design, titulky, slova nebo slovní spojení použitá na těchto www stránkách mohou být, nebo jsou registrovanými ochrannými známkami, servisními značkami nebo obchodními jmény příslušných vlastníků. Programovaní, webdesign a webhosting MagicHouse s.r.o.


TOPlist