Načítám data...

HomePage - pod bannerem

Vzduchotechnika od nás to jsou adiabatické chladící jednotky, vzduchotechnické jednotky, rekuperační jednotky, klimatizační zařízení i teplovzdušné ohřívače. V oboru vzduchotechnika dodáváme a realizujeme chlazení, větrání, rekuperace, teplovzdušné vytápění a klimatizace.

V nabídce eshopu naleznete také široký sortiment ventilátorů s regulovatelným výkonem, nízkou spotřebou a dlouhou životností. Mezi nabízenými produkty naleznete distribuční a odsávací ventilátory, axiální ventilátory, střešní, požární a radiální ventilátory, potrubní a odtahové ventilátory a další průmyslové ventilátory.

Návrhy a projekty připravujeme a zpracováváme pro úpravy vnitřního prostředí obytných i komerčních staveb nebo veřejných objektů. Jedná se o zpracování technické dokumentace větrání, teplovzdušného vytápění a chlazení. Součástí je i veškerá poradenská činnost v oboru.

Instalace a servis

Instalaci a servis provádíme jako celek dodávky vzduchotechniky s montáží včetně zprovoznění a následného vyhodnocení zkušebního provozu. Instalace vybraných výrobků, zařízení a jejich příslušenství, včetně regulace, vykazují vysokou úroveň provedení, jak z hlediska výkonu, tak i jeho kvality. Nedílnou součástí je i záruční a pozáruční servis.

Dodávka a distribuce

Dodávka a distribuce je zajišťována dopravci přímo k objednateli. Výrobky vzduchotechniky se vyznačují vysokou účinností a provozní spolehlivostí s uplatněním moderních technologií a efektivního využití vložené energie. Vynikající technické vlastnosti materiálů a komponentů výrobků a zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení zajišťují jejich dlouhodobou životnost a spolehlivost.

Technické poradenství

Naši zákazníci mají často mnoho dotazů k nabízeným produktů před vlastním nákupem. Proto poskytujeme i technické poradenství a připravili jsme pro Vás sekci dotazů a odpovědí ohledně nabízených produktů a jejich montáže. Pokud zde odpověď na Váš dotaz nenaleznete, neváhejte nás kontaktovat.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.