Načítám data...

Nová registrace

Vítejte na našich nových webových stránkách. Doufáme, že najdete více informací a větší přehled ve výběru zařízení.

Vzhledem ke změnám v systému a podmínkám je nutné, aby se i stávající registrovaní zákazníci znovu zaregistroval.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme Vám moc za pochopení.

Registrace do systému je z bezpečnostních důvodů dvouúrovňová. V registračním formuláři je nutné zodpovědně a správně vyplnit veškeré požadované údaje. Pečlivě zkontrolujte zejména zadaný email, na který bude doručen odkaz pro dokončení registrace. Tento email bude zároveň sloužit jako přihlašovací jméno uživatele a hlavní elektronický komunikační kanál mezi vámi a správci systému.

Poznámka: Pokud nebyl email zadaný správně, nebude doručena potvrzovací zpráva a nebude možné registraci dokončit. V takovém případě proveďte registraci opakovaně se zadáním správného a funkčního emailu a opakujte celý postup. E-mail je odeslán systémem okamžitě, rychlost jeho doručení je obvykle v minutách, závisí ale také na technických podmínkách žadatele a jeho poskytovatele emailových služeb.

 

zpracováním mých osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Informace o zpracování osobních údajů

Správce osobních údajů: SORKE, spol. s r.o., IČ 648 25 001, se sídlem Hradišťská 407, Pardubice-Polabiny

Kontaktní údaje správce: Roman Kubišta, telefon: 466 530 804, email: roman.kubista@sorke.cz


Účel zpracování osobních údajů

 • zpracování objednávek, dodání objednaného zboží a všechny záležitosti s tím spojené
 • servisní práce
 • marketingová komunikace

 

Právní základ zpracování osobních údajů

 • oprávněný zájem správce pro všechny výše uvedené účely

Poskytování osobních údajů je smluvním požadavkem, aby bylo možné naplnit účely dle souhlasu i oprávněného zájmu správce.

Poskytnutí osobních údajů je

 • povinné pro všechny výše uvedené účely

 

OBECNÁ PRÁVA

 • máte právo získat přístup ke svým osobním údajům, tedy získat potvrzení, zda Vaše osobní údaje jsou či nejsou zpracovávány; pokud ano, máte právo získat přístup k těmto údajům a dalším konkrétním informacím
 • máte právo na opravu svých zpracovávaných osobních údajů, pokud jsou nepřesné. S přihlédnutím k účelům zpracování můžete požadovat doplnění neúplných osobních údajů.
 • máte právo na výmaz osobních údajů v zákonem stanovených případech
 • máte právo na omezení zpracování osobních údajů v zákonem stanovených případech
 • můžete získat své osobní údaje ve strukturovaném, běžně používaném a strojově čitelném formátu a můžete předat své osobní údaje jinému správci
 • kdykoli můžete odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, čímž nebude dotčena zákonnost zpracování před tímto odvoláním
 • máte právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, pokud se domníváte, že správce osobních údajů zpracovává Vaše osobní údaje neoprávněně či jinak porušuje Vaše práva

 

ZVLÁŠTNÍ PRÁVO

 • máte právo kdykoli vznést námitku proti zpracování osobních údajů, které se Vás týkají. Po vznesení námitky nebudou již Vaše osobní údaje zpracovávány pro účely další spolupráce (marketingovou komunikaci), ale pouze předchozí obchodní případy a pro účely archivace.

Osobní údaje mohou být ověřovány nebo získávány i z veřejně dostupných zdrojů (obchodní rejstřík, registry propojené přes aplikaci ARES Ministerstva financí).

Osobní údaje jsou zpracovávány dle zákonných požadavků po dobu 10 let od vyřízení poslední objednávky.

K zabezpečení osobních údajů správce přijal vhodná technická a organizační opatření a přístup k nim mají pouze pověřené osoby.
Po uplynutí doby uchování osobních údajů budou tyto údaje vymazány.

×

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.