Načítám data...

Prodej výrobků

Elektronický obchod

Objednání zboží prostřednictvím internetového obchodu je považováno vždy za závazné. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v momentě převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je řádné vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem dodání zboží je adresa dodání uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení. Veškeré zboží je expedováno do 2 až 5 dnů v závislosti na druhu přepravy a dostupnosti zboží na skladě. V případě, že z provozních důvodů není možné expediční lhůtu dodržet, je zákazník o této skutečnosti informován telefonicky nebo e-mailem. Doprava je zákazníkovi účtována přepravní službou.

Zásilka

Po objednání a potvrzení objednávky objednané zboží doručujeme dle velikosti a váhy obchodním balíkem České pošty nebo smluvní přepravní službou. O způsobu dopravy rozhoduje prodávající po dohodě s kupujícím s přihlédnutím na nejvhodnější způsob pro dané zboží. Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty je vždy nutné si pečlivě zkontrolovat neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen je nutno tuto informaci uvést do předávacího protokolu přepravní služby či pošty. Prodávající nenese odpovědnost za škody vzniklé během přepravy. U zboží skladem je termín dodání 2 až 5 dnů. V opačném případě bude termín telefonicky upřesněn. U objednávky zboží účtuje přepravné přepravní služba při převzetí zboží. Přepravné se účtuje podle váhy, objemu a přepravní vzdálenosti v km.

Osobní odběr

Běžný prodej s osobním odběrem zboží s bezplatným vyškolením pro montáž zajišťuje společnost ve své provozovně v Pardubicích. Zboží je možno vyzvednout v provozní době po-pá 8:00 - 16:00 na adrese firmy.
Rovněž spolupracujeme s regionálními zástupci, kteří zabezpečují operativní uspokojování potřeb našich strategických a klíčových zákazníků v příslušném regionu. Síť zástupců slouží také k přímému hotovostnímu prodeji formou samoobslužného prodeje pro malé a střední zákazníky regionu.

Dodávka s montáží

Společnost SORKE s.r.o. zajišťuje i dodávky zařízení formou:

  • dodávky s dílčí montáží (dovoz, osazení zařízení, uvedení do provozu apod.)
  • dodávky "na klíč"

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.