Načítám data...

Profil společnosti

Společnost SORKE, spol. s r.o. Pardubice se specializuje na dodávky a montáž technických zařízení pro větrání, teplovzdušný ohřev a chlazení.

Dodávky a realizace společnost SORKE s. r.o. zajišťuje již od roku 1995 s cílem zaručit všem zákazníkům kvalitní obchodní služby. Naším záměrem je pochopit potřeby a v co nejširší míře je uspokojit v souladu s očekáváním zákazníků. Zaměřujeme se na technologie úprav prostředí efektivně využívající vloženou energii.

Služby a nabízené produkty splňují deklarované parametry, tak aby i v budoucnu fungovaly co nejlépe. Snažíme se na těchto stránkách - (viz. detail jednotlivých skupin výrobků) - popsat všechny důležité technické parametry a způsoby použití k usnadnění výběru toho nejvhodnějšího řešení.

Naší záměrem je vždy služby a výrobek dodat včas s tím, že uváděné termíny jsou s časovou rezervou, také s příhlédnutím k dopravním nákladům a snaze o co nejpřijatelnější ceny.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.