Načítám data...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ECP 8 Way head

ECP 8W Bez mřižka

Distribuční hlavice
  • DISTRIBUČNÍ ELEMENT

Cena za ks (bez DPH): -

Cena za ks (s DPH): -

poptávkapříslušenství

Použití

Osmicestná distribuční hlavice je velmi efektivní zařízení pro rozložení širokého distribučního proudu vzduchu v mnoha typech průmyslových a komerčních aplikacích. 8 jednoduchých výkyvných žaluzií je upevněno v podtlakově formované ABS plastové komoře.

Provedení

  • Výrobce: EcoCooling Limited

Instalace

Distribuční hlavice potřebuje pevné uchycení k 1100mm napříč plochému osmiúhelníkovému rovnému plechu nebo osmistrannému potrubí. Doporučená tloušťka materiálu je minimálně 2mm tak aby se zabránilo jakémukoliv kroucení nebo chvění způsobující selhání distribuce. Hlavice by měla být uchycena k plechu nebo k potrubí minimálně 16 úchyty. Každý uchy by měl mít minimálně styčnou plochu o průměru 10mm, např. samořezné škouby s 10mm podložkou. Při montáži s prodlužovacím potrubím, případně při připojení na venkovní nástřešní jednotku je vhodné ještě použít doplňkové podepření uchycení hlavice pro zachycení případných výkyvů způsobených např. vysokou rychlostí větru.