Načítám data...

Jednotky Airmaster

Výrobce jednotek dánská společnost Airmaster je lídrem na trhu v oblasti decentralizovaného větrání s rekuperací tepla. Společnost se vydala na vývoj ventilačních jednotek vhodných pro použití v sedavých oblastech, jako jsou školy, kanceláře a další komerční prostory. Originál výrobky firmy Airmaster inspirovaly imitace mnoha konkurentů. Výzkum a vývoj produktů zajištůje 10% zaměstnanců Airmaster, kteří pracují v zkušebních laboratořích a externích zařízeních ve výrobním závodu. 

Produkty Airmaster jsou navrženy pro účely s reálným výkonem tak, aby odpovídaly dokumentaci o produktu. Výrobky nejsou lehké díky konstrukci izolující hluk. Hladiny hluku jsou dále sníženy použitím nadrozměrných ventilátorů a tam, kde to nestačí jsou do jednotek typu AM 1000 zabudovány i aktivní útlumy. 

Flexibilita je také klíčovou součástí sortimentu. Například podstropní jednotka AM 800 je k dispozici v 18 různých konfiguracích. Ty jsou od klasické instalace jednotky plně viditelné uvnitř prostoru a pak dále různých zapuštěných kombinací až po plně zapuštěnou instalaci s potrubím a dokonce i s integrovaným chlazením. V kombinaci s dalšími možnostmi jako jsou ohřívače a senzory. Jsou i možnosti rozsáhlejší. Všimněte si, že to je důvod, proč prezentujeme prvky jednotek na naších webových stránkách. Jednotky musí být kombinovány. A aby bylo možné určit kompletní jednotku tak vám rádi pomůžeme.

AM 150 H lékařská poradenská místnostAM 500 HT instalována v prostoru školyAM 500 HC instalována ⅔ jednotky v prostoru školyAM 800 HB instalována ⅓ jednotky v prostoru. Tato jednotka obsahuje také chladící sekci CC.AM 500 plně zapuštěné do podhledu místnosti. Potrubí slouží k distribuci vzduchu. Je také možné dodávat vzduch do místnosti pomocí potrubí a distribučních elementů. Odvod vzduchu lze nechat volně odsávat přes stropní mřížku podhledu místnosti.AM 1200 podlahová stojatá jednotka. Jednotka může být namontována v rohu nebo jako v tomto případě jako přepážka místnosti. Dekorativní vnější panely byly částečně specifikovány jako funkční desky bílá tabule a černá deska.

Ke stažení

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.